•  

  •  

     

 

CAM BALKON

Katlanır Cam Balkon Sistemleri evinizde veya iş yerinizde estetik ve kullanışlı bir balkon dizayn etmenin en modern çözümüdür. Camların katlanarak tek bir noktaya toplanabilme özelliği, mevsimsel değişikliklere en iyi çözümü sunan sistem olmaktadır. Bu sayede iyi hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekanlardan yararlanılması sağlanabilir.

Cam Balkon; rüzgar, yağmur, kar, toz vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlar. Katlanır cam balkon sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Konutunuzun yapısına ve zevklerine uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.

Sistemde kullanılan alüminyum profiller elektrostatik toz fırın boya kullanılarak, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlü olacak şekilde üretilmiştir.

Cam Balkon sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli ( securit ) cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmış ve dolayısı ile kırılma riski en düşük seviyeye indirilmiştir.

Sistemde kullanılan camlarda istenildigi taktirde renkli cam alternatiflerimiz mevcuttur. ( fume, bronz, yeşil, refekte vb.) Ayrıca Cama istenen desen, resim fon veya logo baskıları uygulanabilir, guvenlik ve değişik amaçlara yönelik film çekilebilir. Clearex ( leke tutmaz cam yüzey ) uygulaması yapılabilir.