•  

  •  

     

 

DUSAKABİN

 

Köşe Kabinler

İki sabit, iki çalışır, duş teknesi üstü, köşe girişli pleksi kabin.
Kabin özelliği: Elektrostatik fırın boyalı (beyaz), 2mm'lik pleksi kabin (Küçük yunus).

Stil serisi, kare duş teknesi üzeri, iki sabit, iki çalışır kare mika kabin ; Kare duş teknesi üzerine yapılan, iki sabit, iki çalışır, dört panelli, elektrostatik fırın boya ( beyaz ) , 2 mm.’lik yeni yağmur damlası desen, köşe açmalı kare mika ( pleksi ) kabin görülmektedir. Değişik ölçülerde duşkabin imalatı ve montajı da mümkündür. Yükseklik bu kabinde 1,80 cm.’dir. Banyonun müsaitliği bakımından duşkabin yüksekliği 1,80 cm.’den daha az olabilir yada çalışır panellerin üzerine sabit paneller monte edilerek kabin yüksekliği istenilen boyuta getirilebilir.
 

Oval Kabinler

İki sabit, iki çalışır, mini küvet üstü (mika) kabin.
Kabin özelliği: Ahşap kaplama, fırınlanmış, 2mm'lik pleksi kabin (Yeni yağmur damlası).

Stil serisi, mini küvet üzeri, iki sabit, iki çalışır oval mika kabin ; Oval mini küvet üzerine yapılan iki sabit iki çalışır dört panelli ahşap kaplama, fırınlanmış, 2 mm.’lik yeni yağmur damlası desen oval mika ( pleksi ) kabin görülmektedir. 2 mm.’lik pleksi camlar oval kabinlerde küvet üzeri ise küvetin şablonu, duş teknesi üzeri ise duş teknesinin şablonu çıkarılarak fırınlanır ve sizin yerinize uygun şekilde camlara ovallik kazandırılarak imalatı yapılır. Bütün kabinlerde olduğu gibi farklı profiller uygulanabilir. 90*90 ve 100*100 ölçülerinde mini küvet bulunmaktadır. Değişik ölçülerde küvet üzeri duşkabin imalatı ve montajı da mümkündür. Yükseklik bu kabinde 1,48 cm.’dir. Yükseklik duruma göre değişiklik gösterebilir.
 

Düz Kabinler (İki Duvar Arası Kabin)

Yan sabit, önde iki sabit iki çalışır, küvet üstü pleksi kabin.
Kabin özelliği: Elektrostatik fırın boyalı (beyaz), 2mm'lik pleksi kabin (Küçük yunus).

Stil serisi, küvet üzeri, iki sabit, iki çalışır, yan sabit panelli düz mika kabin ; Küvet üzerine yapılan, iki sabit, iki çalışır, bir sabit yan panelli, toplam beş panelli, elektrostatik fırın boya ( beyaz ), 2 mm.’lik küçük yunus desen, ortadan açmalı, düz mika ( pleksi ) kabin görülmektedir. Değişik ölçülerde duşkabin imalatı ve montajı da mümkündür. Yükseklik bu kabinde 1,48 cm.’dir. Banyonun müsaitliği bakımından duşkabin yüksekliği 1,48 cm.’den daha az olabilir yada çalışır panellerin üzerine sabit paneller monte edilerek kabin yüksekliği istenilen boyuta getirilebilir.